Profielen
Member Reviews
Weblogs
GO!Vision
Hardware
PC
Prijsvragen
Nieuws Submit
Redactie
Contact
Twitter
Hyves
YouTube
'Assassin's Creed III in Azië of Zuid-Amerika'
Nieuws | 7 april 2011 - De Artistic Director Mohamed Gambouz van de Assassin's Creed-serie heeft op een kleine expo in München uitspraken gedaan over de setting van deel 3 uit de serie. Als het aan hem zelf lag, zou de game zich verplaatsen naar Azië of Zuid-Amerika.
Nieuw
Hij antwoordde een journalist dat hij persoonlijk zou kiezen voor een compleet nieuwe setting en dat hij daarbij aan de twee eerder genoemde continenten denkt. Hij voegt er vervolgens aan toe dat het team de reacties van kopers en fans in de gaten houdt en dat we met de tijd meer te weten komen.
| Quote: Well, I personally would do something completely new. Maybe something in an Asian or South American setting, at least nothing that we have already made. But in the end it's not my decision. But you can be sure that we read the reactions of our customers in forums, blogs and Facebook and Twitter very closely and also seriously talk through the suggestions from our players from time to time. In the next few months you will truly experience more details. |
Beslissen
Dat de beste man een goede pokerface heeft, is in elk geval duidelijk. In zijn antwoord lijkt namelijk door te schemeren dat het team nog geen setting heeft gekozen. Beide locaties bieden in elk geval genoeg ruimte voor de serie om door te groeien naar een hoger niveau.
Dit is de laatste week van de chase, je laatste kans
om je te plaatsen voor de grote finale en
kans te blijven maken op het Fanta Feest t.w.v. €4.000. Ga dus snel op flessenjacht
en houd fantachase.nl en twitter.com/FantaChaseAndy goed in de gaten voor hints. Verzamel
jij deze week genoeg flessen dan ga je naar de grote finale in Walibi waar je kans maakt
op het feest. Natuurlijk ben je in Walibi niet de hele dag op flessen aan het jagen,
maar is er ook genoeg tijd om een ritje te maken in de Goliath. Omdat we jou dat feest
gunnen, krijg je van ons weer een fles cadeau.
Ontwikkelaar:
Ubisoft Montreal Studios
Uitgever:
Ubisoft
Meer info
Aantal spelers:
-
Release:
31 oktober 2012
Stats
Aantal keer in collectie:
0
Aantal keer in wenslijst:
0










