*

nieuws
Game

Auteur: Maarten Denoo (Nathan Drake)
Geplaatst op: 27 oktober 2010 om 19:44

Medal of Honor DLC plaatst je in Hot Zone

Nieuws | 27 oktober 2010 - Uitgever EA heeft aangekondigd dat enkele nieuwe downloadable content voor FPS Medal of Honor op weg is naar PlayStation 3, Xbox 360 en PC. Zo wist VG247 te melden.

Hot Zone
De DLC luistert naar de naam Hot Zone en introduceert een nieuwe online modus waarin het de bedoeling is om samen met je strijdmakkers een gebied zo lang mogelijk te bezetten. Het team dat het langste weet stand te houden tegen de vijandelijke overmacht, wint. Hot Zone zal speelbaar zijn op zowel 2 compleet nieuwe maps genaamd Hindukush Pass en Korengal Outpost als oude bekenden Shahikot Valley en Helmand Valley, die speciaal voor dit speltype aangepast werden. De DLC is beschikbaar om te downloaden vanaf 2 november voor de prijs van $9.99 oftwel 800 MS Points.

Clean Sweep
Heb je zin in DLC maar wil je hiervoor niet in je digitale geldbuidel tasten? Download dan gewoon op dezelfde dag de gratis Clean Sweep DLC. Let op: Online Pass is een vereiste.

reacties

Er zijn nog geen reacties.

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
Fanta Chase
Dit is de laatste week van de chase, je laatste kans om je te plaatsen voor de grote finale en kans te blijven maken op het Fanta Feest t.w.v. €4.000. Ga dus snel op flessenjacht en houd fantachase.nl en twitter.com/FantaChaseAndy goed in de gaten voor hints. Verzamel jij deze week genoeg flessen dan ga je naar de grote finale in Walibi waar je kans maakt op het feest. Natuurlijk ben je in Walibi niet de hele dag op flessen aan het jagen, maar is er ook genoeg tijd om een ritje te maken in de Goliath. Omdat we jou dat feest gunnen, krijg je van ons weer een fles cadeau.

game info
Ontwikkelaar: EA Los Angeles
Uitgever: Electronic Arts
Meer info
Aantal spelers: -
Release: 15 oktober 2010
Stats
Aantal keer in collectie: 1
Aantal keer in wenslijst: 0

gerelateerde media
PC Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83