nieuws
PC default sfeerafbeelding

Auteur: Patrick van Sint Annaland (501105)
Geplaatst op: 23 september 2012 om 11:12

Slender: The Arrival op komst

Nieuws | 23 september 2012 - AgentParsec, de maker van de populaire horrorgame Slender, heeft laten weten dat hij druk bezig is met een vervolg op de game. Deze game zal Slender: The Arrival heten en vele malen groter zijn dan het origineel met mooiere beelden, meer levels en vooral meer enge momenten.

Reactie
Volgens Parsec was Slender een onverwacht succes, het begon als een simpel project, maar al snel kreeg de game een flinke fanbase die graag meer willen zien van de enge Slenderman. Om het vervolg groter te kunnen maken zal Parsec samenwerken met Blue Isle Studios.

reacties

Er zijn nog geen reacties.

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
Veiligheid en Vakmanschap
Misschien heb je er al eens aan gedacht: militair worden. Defensie zoekt mensen die óók een vak beheersen, zoals timmerman, autotechnicus of vliegtuigmonteur. Daarom is er de Veiligheid en Vakmanschap-opleiding. De mbo-opleiding waar je een vak leert én militair wordt. Voor echte doorzetters! Je kunt de opleiding doen op een ROC bij jou in de buurt.

Het ene moment banjer je door de modder. Het volgende moment zit je in de schoolbanken. Dat maakt de VeVa-opleiding zo spannend. Je moet een goede conditie hebben en iets willen leren. Je maakt kennis met de Marine, Landmacht én de Luchtmacht. Je stage en introductiebivak doe je op een vliegbasis, kazerne of marineschip.

Check veiligheidenvakmanschap.nl voor alle Open Dagen en de beroepentest.

game info
Ontwikkelaar: Parsec Productions
Uitgever:
Meer info
Genre(s): Horror
Aantal spelers: -
Release: december 2013
Stats
Aantal keer in collectie: 0
Aantal keer in wenslijst: 0

gerelateerde media