game
World in Conflict

World in Conflict

World in Conflict: Soviet Assault, de uitbreiding op het eerste deel, speelt zich af in 1989 met een uitgebreidere Koude Oorlog. De Berlijnse Muur is nooit gevallen en Rusland heeft inmiddels grote delen van Europa overgenomen. Alsof dat nog niet genoeg is wordt ook Amerika aangevallen. Aan jou de taak om als commandant van een groots NATO leger de vrede terug te brengen in de wereld. Daarbij heb je de beschikking over de nieuwste militaire technologieën.

horLine

Features:

* Super-Powered Warfare: Trek ten strijde met een heel arsenaal aan militair geschut, zoals tanks, vliegtuigen, trucks, helikopters en zelfs nucleaire wapens.

* Spannende campaign-mode: De verhaallijn is geschreven door niemand minder dan Larry Bond.

* Bloedstollende grafische effecten: De nieuwste versie van de Masstech engine stelt de game in staat om een een volledig 360° camera-view te geven.

* Complete verwoestbaarheid: Net als in een echte oorlog zal de omgeving lijden onder al het geweld. Auto's, bomen, gebouwen, het kan allemaal kapot in World of Conflict.

* Multiplayer Modes: World in Conflict zal tot 16 spelers online ondersteunen. Gamemodi zoals head-to-head en team-based battles zullen beschikbaar zijn.

horLine

Online opties:

* Offline multiplayer

horLine

PEGI rating:

16+  

horLine

Officiële website

Releasedatum: 21 september 2007

game info
Ontwikkelaar: Massive Entertainment
Meer info
Genre(s): Strategy
Aantal spelers: -
Release: 21 september 2007
Stats
Aantal keer in collectie: 7
Aantal keer in wenslijst: 0
Boxshot
gerelateerde media
PC Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83
Filme Online Gratis Subtitrate